آرشیو اطلاعیه‌ها

محدودیت پرداخت در سامانه

با توجه به محدودیت پرداخت در سامانه به استحضار می رساند،‌ مهلت پرداخت هزینه انتخاب واحد تا ۱۷ فروردین ماه امکان پذیر خواهد بود. ضمنا پرداخت بدهی برای انجام فارغ التحصیلی از اول فرودین ماه به بعد ممکن خواهد بود.

ثبت‌نام غیرحضوری پذيرفته‌شدگان مرحله «تکمیل ظرفیت مجدد» دوره‌های کاردانی در بهمن‌ماه سال 1398

با سلام و احترام
به اطلاع کلیه واحدهای استانی، موسسات، مراکز آموزش علمی کاربردی و پذیرفته‌شدگان می‌رساند با توجه به اعلام نتایج قطعی پذیرش مرحله «تکمیل ظرفیت مجدد» دوره‌های کارداني حرفه‌اي و کارداني فنی (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی در بهمن‌ماه سال 98، پذیرفته‌شدگان می‌بایست با توجه به راهنمای ثبت شده درسامانه جامع آموزشی هم آوا از روز یکشنبه مورخ 98/12/25 تا ساعت 24 روز جمعه مورخ 99/01/22 نسبت به بارگذاری مدارک (به صورت غیر حضوری) در سامانه مذکور اقدام نمایند و اطلاع‌رسانی در این خصوص به عهده مراکز آموزشی می‌باشد.
زمانبندی سایر فرآیندهای مربوط از قبیل ثبت‌نام، انتخاب واحد و ثبت مغایرت (اعم از موثر و غیر موثر) که می‌بایست توسط واحدهای استانی، مراکز آموزشی و پذیرفته‌شدگان به صورت حضوری انجام پذیرد، در سال 1399 متعاقبا اعلام خواهد شد.

دفتر سنجش و آزمون دانشگاه

ثبت‌نام غیرحضوری پذيرفته‌شدگان مرحله «تکمیل ظرفیت مجدد» دوره‌های کارشناسی در بهمن‌ماه سال 1398

با سلام و احترام
به اطلاع کلیه واحدهای استانی، موسسات، مراکز آموزش علمی کاربردی و پذیرفته‌شدگان می‌رساند با توجه به اعلام نتایج قطعی پذیرش مرحله «تکمیل ظرفیت مجدد» دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی در بهمن‌ماه سال 98، پذیرفته‌شدگان می‌بایست با توجه به راهنمای ثبت شده درسامانه جامع آموزشی هم آوا از روز سه‌شنبه مورخ 98/12/27 تا ساعت 24 روز جمعه مورخ 99/01/22 نسبت به بارگذاری مدارک (به صورت غیر حضوری) در سامانه مذکور اقدام نمایند و اطلاع‌رسانی در این خصوص به عهده مراکز آموزشی می‌باشد.
زمانبندی سایر فرآیندهای مربوط از قبیل ثبت‌نام، انتخاب واحد و ثبت مغایرت (اعم از موثر و غیر موثر) که می‌بایست توسط واحدهای استانی، مراکز آموزشی و پذیرفته‌شدگان به صورت حضوری انجام پذیرد، در سال 1399 متعاقبا اعلام خواهد شد.

دفتر سنجش و آزمون دانشگاه